| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am descarcat jocul "IMVU" in calculator si apoi cand am deschis google Chrome am vazut ca prima pagina care imi aparea era "cautare IMVU" sad. Daca as fii stiut ca o sa imi apara ca prima pagina la internet nu l-as fii descarcat in calculator, am dat "uninstall" si l-am dezinstalat din computer dar cand deschid google tot ca prima pagina imi apare crying
Ce sa fac?cryingdau FUNDA si VOT celui care imi raspunde corect la intrebare.

5 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Buna!
Du-te : Mergi la Tools -> Internet Options -> Home Page- >(si schimbi in locul www.IMVU.com www.google.com)

| MyaEmy a răspuns (pentru Gabi19971983):

M-am dus la "instrumente" dar nu-mi apare deloc "Internet Options" sad

| Gabi19971983 a răspuns (pentru MyaEmy):

Optiuni browsre poate

| Alynn_Alynush_1997 a răspuns (pentru Gabi19971983):

Nup..nu merge sad nu am decat:
*Fila noua
*Fereastra noua
*Fereastra noua incognito
*Marcaje
*Editati(copiati, decupati, lipiti)
*Mariti
*Salvati pagina ca...
*Printati...
*Gasiti...
*Instrumente
*Istoric
*Descarcari
*Conectati-va la Chrome
*Setari
*Despre google Chrome
*Ajutor
*Iesiti

| Gabi19971983 a răspuns:

Sau vezi asa:Intra aici : chrome://settings/browser
apoi dai la home page si scrii : http://www.google.com