| Annnonim12 a întrebat:

Mi-am facut de curand facebook. Intru acum la liceu si as vrea sa le zic colegilor ca am mai avut un cont, dar mi l-au inchis, insa nu stiu ce motiv sa zic... Idei?

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu ai facut facebook, ti-ai facut cont de facebook.
Poti sa le spui ca ai un alt cont dar nu il mai folosesti sau poti sa le spui ca ti l-au inchis din cauza ca ai schimbat de prea multe ori numele, asta am patit-o eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa le zici nimic pentru ca pe nimeni PROBABIL nu o sa intereseze cat de vechi e contul tauwinking