| Doηηa a întrebat:

Mi-am încărcat cartela Orange cu 5euro și vreau să-mi activez oferta aceea cu 75 minute naţionale şi internaţionale
75 SMS naţionale 3000 minute în reţea 3000 SMS în reţea
și nu știu cum.
Cum? Fundă

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Poti activa oferta prin una din urmatoarele modalitati:
- apeleaza *100# si acceseaza ramura Promotii;
- trimite SMS gratuit la 321 cu textul OFERTA.
De asemenea, optiunea se reactiveaza automat la fiecare 30 de zile, pana la 30 noiembrie 2012, daca ai minim 5 € credit in contul PrePay; cu cateva zile inainte de expirarea optiunii primesti un SMS care te anunta sa-ti reincarci contul pentru a beneficia in continuare de optiune.
Cu prietenie,
Orange helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apelează gratuit *100# ramura Promoti sau ramura Optiuni.

| Diiiaaღ a răspuns:

Buna suni la *100# ramura Promoti, si sunt 4 optiuni dai pe a doua asta depinde cum este telefonul tau ..La optiune scrie : 3000 min si sms+75 min etc scrii nr 2 si apoi si dai Activeaza dupa o sa primesti mesaj cu confirmarea ca ai activat optiunea.(Trebuie sa ai suficienti centi pentru a o activa.winking ) Funda?batting eyelashes