| DarKJoKeR a întrebat:

Mi-am instalat counter strike pe un laptop pe care am windows vista, si imi merge foarte in reluare.am maxim 30 de fps, si un lag de abia reusesc sa joc. Daca mi-as instala windows xp in loc de windows vista, e posibil sa mearga mai bine?

4 răspunsuri:
| MonkeY a răspuns:

Da este posibil deorece windows 7 si win vista iti consuma mai mult din memoria Ram incerca cu win xp o sa mearga mai bine... fundita?

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Asculta pastreaza vista pentru ca daca ai placa video integrata e mai bine si daca o ai dedicata e bine deci pastreaza vista si daca este posibil pune una care sa depaseasca 256mb sincer sa fiu mie imi merge cu 128mb dar ca sa fi sigur si 256mb e suficient pentru san andreas

fundita?

| Myr3ll1994 a răspuns:

Ce configuratie ai la pc? poate nu ai suficenti rami sau placa video

| yanly a răspuns:

Dap...cred ca da