| Andarock a întrebat:

Mi-am intrat pe profilul meu pe facebook si am observat ca id-ul meu de mess e public ~!

Cum pot sa fac sa nu se mai vada id-ul?
Multumesc! funda!

2 răspunsuri:
| BaLoNaSh12 a răspuns:

Pai nu prea ai cum...asa e pe facebook. crede`ma si eu am incercat sa fac asta si am intrebat multe persoane. asa apare la toata lumea, nu ai ce sa faci.winking

| starci a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa dai la edit profil iar apoi dai unde scrie schimba acolo langa unde scrie e-mail sau ceva de genul... dupa ce apesi acolo dai pe scrisul albastru iar acolo te duci jos de tot pana unde gasesti ceva legat de adresa de mail apoi dai clic unde scrie prieteni sau ceva de genul, si dai la personalizat dupa ce iti apare o fereastra selectezi doar eu si acolo poti vedea doar tu adresa de mail si apoi este gata. sper ca te am ajutat