| Ciocolataaaa a întrebat:

Mi-am luat cartela Orange si nu stiu cum sa fac cu Orange young. am intrat pe site si cand sa activez spune ca nu am credit suficient, desi am dezactivat optiunea cu 2000 de minute/sms si asa mai departe si zice ca am 5 euro credit. help happy

3 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Nu mai stiu sigur pasii, dar trebuia sa ai intre 14 si 24 de ani introduceai CNP-ul

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Exista mai multe tipuri de optiuni Orange Young. Verifica exact ce ti se potriveste in configurator http://www.nelimiteaza-te.ro/creeaza-optiune-prepay si apoi alege optiunea in functie de creditul pe care il ai disponibil.
O zi buna,
Orange Helpers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca prin *100# de pe telefonul mobil, apoi urmezi ramura de young. Iar varsta ta trebuie sa fie undeva dupa cum a spus si Gabitzzza, intre 14 si 24 pentru a putea beneficia de aceasta facilitate.