| Villy0po a întrebat:

Mi-am luat o cartela frog si cand o bag in telefon iar parintii mei primesc urmat. mesaj "pastrati acest mesaj de la Alex)" iar eu nu trimit nimic. Azi mi-am luat alta cartele frog si tot asa se intampla...parintii mei tot mesaju' asta-l primescc! ce sa fac? i-am disperat pe saracii oameni cu mesajele.

Răspuns Câştigător
| ubiticatha33 a răspuns:

Hey cauta la setarile telefonului mobile tracker si dezactiveazal.mi s-a intamplat si mie

1 răspuns:
| mihaita94 a răspuns:

Daca ai tel Samsung dezactiveaza msj Sos ca alea se trimit automat cand introduci o cartela noua in telefon in caz ca il pierzi sau ti se intampla ceva apesi pe o tasta si se trimite msj automat si pentru a te localizawinking