| mhg a întrebat:

Mi-am luat o pereche de converse all star, de la intersport din constanta (in iunie 2009) si as mai vrea sa-mi cumpar o pereche dar nu tot de acolo pentru ca nu mai au modele interesante si v-as ruga sa-mi spuneti magazine online serioase unde pot gasi asa ceva sau magazine din constanta.

btw. am auzit ca la famous brand in spatele tomis mall-ului se gasesc conversi all star, dar nu stiu sigur, in general la magazinele famous brand se gasesc, adica ati fost printr-un magazin famous brand? si daca stiti cumva unde pot gasi si incaltaminte de la vans.

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Incaltaminte de la Vans pot sa gasesti la Billabong(este in Bucuresti, nu stiu daca este si in Constanta). La Famous Brands Gallery in Bucuresti au Converse All Star.Presupun ca si in Constanta au, doar este acelasi brand.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incaltaminte vans gasesti in carrefour in constanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incaltaminte de la vans gasesti pe http://shop.u-man.ro/