| mardeamor a întrebat:

Mi'am luat un pui chihuahua fetita ce nume sa ii pun? cel mai frumos ia funditalove struckmsss

11 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Lola(nu lolyphbbbbt)
cici
bety
cora
achi
fufi
sara
sarita
bella
bijoux
rita
scumpa
fifi
fufalaughing
si nu mai stiu cauta pe google nume de animalebig grin
pup, lolybig hug
sa'i dai un pupic din partea meeeaah>big grin

| 5SOS a răspuns:

Pai este fata sau baiat? De exemplu Printesa sau daca este baiat Pufulet sau Rex sau Bubu sau Nety sau Hacky sau Rocky. Gata dai funda?

| AliiB a răspuns:

Snookie love struck
Foxy
Xena
Pearl love struck
Snapy
Vixie love struck
Linda
Diva
Trixie
Pixie
Dixie
Sophie love struck
Suzie
Tais
Tipsy
Vicki
Andy
Winnie
Angel
Buffy
Fluffy
Lissa
Cliff
FUNDA?

| DeddoLăvPeace a răspuns:

Layla
jojo; x
issis
kara
maya
Lucy
daisy
Missy
tasha
Lessie
sasha happy

| InoTkd95 a răspuns:

Ador numele de catzea Mischa. nu stiu de ce origine e dar l-am vazut la un video de pe youtube. Mi se pare ca suna destul de dragut pentru o catzelusha. Pupici:*

| Dyony01 a răspuns:

Deyzy, lassy,rosye,dufy, petty, lilly...astea mi se par cele mai frumoase...dar nu conteazaparerea mea ci a ta :*. sper sa e ajute :*

| catiy100 a răspuns:

Babe

Barbie

Diva

Emma

Fancy

Ginger

Gucci

Hope

Jasmine

Joy

Kiki

Lulu

Maya

Nikita

Queen

Ritzy

Sophie

Taffy

Trixie

Uma

| simona_7055 a răspuns:

Blue berry :X
muffin:X
fifi:X
dooby:X
selly:X
bella:X
lucky:X
sadie:X
chelsea:X
ginger:X
cassie:X
sau cauta aici: http://finddognames.com/female_dog_names.html
fundita?:X

| 9kittygirl9 a răspuns:

Lollipop,meisy,cici,queenie... happy...winking

| Deutza_1234 a răspuns:

Viky,Sisy,Sarah,Pucca,Veveritza,si chiar chihuahua, puppy, jesika

| PaTy_7918 a răspuns:

Pai cateva nume ar fi : Lulu, Lady, Fetita, Etrella, Mimi, Soraya, Didi big grin Sper ca te-am ajutat big grin big grin big grin