| Al3xBest a întrebat:

Mi-am patat blugii cu ulei de motorcrying...la spalare nu se ducestraight face...care stie vreo metoda prin care pot sa indepartez acele pete? URGENT! Funda si Vot!

Răspuns Câştigător
| 4l3x a răspuns:

Petele de ulei de motor
Razuieste pata inainte de a clati materialul. Freaca tesatura cu putina vaselina ori trateaz-o cu detergent pentru indepartarea petelor. In final clateste haina in apa cu detergent lichid...incearca si o sa se ia, e testat happybig grin... fundita?[-O