| PeAcE a întrebat:

Mi-am pierdut parola de la cartela de cosmote si am blocat-o! imi cere codul PUK. Stiti cum poate fi aflat de pe alta cartela cosmote? Am incercat la *100# dar imi cere parola de acces self care aferenta. Si nu stiu care e ala. Nu stiu unde e cartela aia de pe care am luat-o! Ajutati-ma va rog mult!

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Suni la relatii cu clientii de pe orice alta cartela si le ceri sa iti dea codul puk corespunzator numarului cartelei - de telefon evident. pentru abonament se cere cnp-ul titularului parca, iar pentru cartela nimic.
bafta

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un reprezentant Cosmote și te vor descurca ei.
Pa, pa.

| Dariana a răspuns:

Te duci la un centru Cosmote si o sa rezolve ei problema. Dar nu sunt sigura daca trebuie sa platesti sau nuthinking
Sper ca ti.am fost de ajutor si multa bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la servici clienti 411 gratuit.