| Anonima6789777 a întrebat:

Mi-am pierdut telefonul! Cum as putea sa-l localizez daca in momentul in care l-am pierdut era mort/fara baterie?
Am incercat cu Device Manager, imi recunoaste telefonul dar nu se poate conecta cu el din lipsa conexiunii la net.
Ce as putea face sad help

1 răspuns:
| Denision a răspuns:

Din momentul cand ai observat ca telefonul tau a disparut, singura sansa la care se putea apela era politia din judetul tau. Acest telefon poate ca deja a fost gasit, iar acea persoana nu este proprietarul de drept al telefonului si nu are dreptul de a-l folosii. Daca doresti, lasa-mi un Facebook sau o alta adresa de contact si iti voi explica eu ce sa faci.