| maya007 a întrebat:

Mi-am pierdut telefonul si vreau sa imi iau altul. Vreau sa fie elegant, cu o memorie mare, o camera buna, foarte ieftin si sa fie la liber(sunt cam pretentioasa). Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Daca vrei cu touchscreen LG kp501 e foarte bun si ieftin

8 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Nokia 5130 Xpressmusic

Card de 1 GB
MP3/MP4/eAAC+/WMA player
Camera de 2 MP / 1600x1200 pixels

:]

| Atotstiutorul a răspuns:

Samsung omnia HD

| selef a răspuns:

Sony Ericsson W902

| AdaIoana18 a răspuns:

Lg GT505 are camera foto de 5 megapixeli cu touchscreen si in schimb este si foarte elegant. La abonament este 350 de Ron iar la liber nu stiu exact probabil este mai scump.

| motanelul a răspuns:

Nokia x3 e pana in 5 mil jumate la liber si e super bun

| Adelaide a răspuns:

I-ti recomand 123gsm.ro telefoane atat noi cat si vechi si la preturi bune bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby mi s-a parut unul mai ieftin.
Eu am un nokia 7610, este superb:X:X:X si sunt foarte multumita, dar pretul...eu am dat acum un an peste 900 lei, acum am inteles ca s-au mai ieftinit telefoanelewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot