| sfsfe a întrebat:

Mi-am pierdut un capacel de la cercel si nu stiu ce sa pun in loc ca sa stea cercelul.Ma ajuta careva?(am incercat sa pun alt capacel de la alt cercel dar nu se potriveste)

3 răspunsuri:
| iStarry a răspuns:

Buna.
Ai putea sa folosesti o guma de la un creion pe care sa o tai astfel incat sa fie cat mai discreta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti dopuri pentru cercei din silicon, costa 10-20 de bani o pereche. Astfel nu risti sa pierzi si cercelul din cauza unei improvizatii.

| GamerGeorge a răspuns:

Lipestel cu super glue si astepta 30 de minute ca aa se
Iipeasca