| Cristinutzaa2806 a întrebat:

Mi-am pus o pza pe o retea de socializare si as dori niste pareri pentru descriere? Mentionez ca poza e facuta la mare si apar si multe valuri in fundal.

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Trying to catch the waves of my life.

2 răspunsuri:
| Dedesmille a răspuns:

Poti sa scrii ceva de genu'(nu prea imi mai aduc aminte cum era dar suna ceva de genu'): Pastrez in inima mea tot, la fel cum marea pastreaza in ea tot ce a primit sau asa cevabig grin

| Dedesmille a răspuns:

:X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

Sick of crying, tired of trying, maybe i'm smiling but inside i'm dying- Bolnav de plans, obosit de incercat, poate zambesc dar mor pe interior.
To love is to suffer and how many run away from suffering few know how to love!- A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca.
I'm smiling because you are here with me, i'm crying because i wasn't here with you.
Friends are life, you are my friend so you are my life.
Keep calm and listen to music.
Music saves my soul.
Nenorocita la propriu, nebuna la figurat, irascibila cateodata, ironica de placere, ipocrita de la mama natura.
←♥→Uita-te atent, nu insistent…priveste dar nu atinge…te pot respinge…viseaza…doreste…oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→
Si te-ai lasat purtat de val crezand ca sunt a ta, de fapt imi bateam joc de viata ta!
Vara eram pe nisipu' fierbinete, degetele de la picioare jucau pe el si cand intram in apa, nu mai vroiau sa se scoata!
Sau poti sa scrii ceva despre tine, ceva semnificativ, sau cateva versuri dintr-o melodie care iti place tie, sau/si sepotriveste pozei! Sper sa iti fie d folos sfatul meu!:* Funditaa?smug:*:*puppy dog eyes