| Daria a întrebat:

Mi-am schimbat poza de profil de vreo 10 minute, dar nu imi apare nimic cand dau la "vizualizare profil" sau cand raspund la intrebari, nu se vede poza, e doar numele.De ce?sad

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Da, asa se intampla si mie... trebuie sa astepti un timp, pana va aparea poza happy si eu am aceiasi poza vreo 24 ore dupa ce o schimb. Si la fel si cu intrebarilehappy trebuie doar sa ai putina rabdarehappy Cu rabdarea treci si mareahappy
funda?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai răbdare, nu se mai schimbă așa repede ca înainte!
Pa, pa.

| Amy a răspuns:

Buna! Asteapta 2-3 zile pana se incarca mai bine, si gata!

| Piㄨㄨy a răspuns:

O sa dureze cateva zile(1 sau 2) pana cand re reactualizeaza datele dar stai calma, va aparea crand:*