| anytha13 a întrebat:

Mi-am schimbat windows-ul de curand. Incerc sa-mi descarc pozele de pe aparatul foto. Conectez aparatul prin USB la calculator, imi apare in My Computer folder-ul de la apart, il deschid si-mi spune "0 objects" straight face Am bagat mufa aia in toate "compartimentele" de la unitate, pur si simplu nu vrea, tot asa imi apare. Precizez ca saptamana trecuta dupa jumatate de ora am reusit sa descarc pozele. dar acum iar nu vrea. straight face
Ar fi o solutie sa reusesc?

3 răspunsuri:
| anytha13 explică:

Am resuit. E destul de ciudat thinking Am bagat alt card in aparat, mi la citit, l-am scos si am bagat cardul pe care aveam pozele si ghici ce, mi la citit. laughing

| MrAlex a răspuns:

Baga si scoate usb de mai multe ori si va merge
il bagi si il lasi 10 secunde
il scoti
faci asa de 5 ori si a 6 oara va mergewinking

| CrushBoy89 a răspuns:

Eu unul cred ca ai modificat numele folderului camerei de fotografiat nu? Adica atunci cand vrei sa le descarci, iti apare un folder...De exemplu DCIM cum e la minehappy Daca ai schimbam numele folderului, schimba-l la loc! Are un rost acel numehappy Cam asta ar fi o metodabig grin