| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am uitat parola la contul de pe youtube. Ce as putea sa fac sa o recuperez?

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Dai click pe "sing in" apoi, "Can't access your account?" te descurci daca iti sti emailul

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dai click acolo unde pune (am uitat parola) si ti-o trimite la posta electronica.

| Amylee_1318 a răspuns:

Dai la recuperere parola. ce e asa greu?

| Ganja1st a răspuns:

Dai la ai uitat parola si scrii Emailu tau daca nu il sti pur si simplu scrii pe care le ai si daca zice ca s-a trimis e trimis te duci yahoo si dai pe link