| Ofatacuvise a întrebat:

Mi-e frica de injectii de mor. De fiecare data cand fac injectie sau imi ia sange lesin. O data mi-a dat doctorita o intepatura mica anti nu stiu ce, abia am simtit-o si cand am iesit afara se invartea totul in jurul meu si am vomitat. Ce sa fac? sad am incercat sa fiu curajoasa sad

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Ceva de genul eram eu.rolling on the floor)
Mi-am rupt mana cu skateboardul si a trebuit sa-mi faca anti-tetanusul. Am iesit din camera respectiva si am lesinat.rolling on the floor)
Stii cum am trecut peste? Hai ca-ti zic. Mi-am scos o masea. mi-a facut 8 injectii insa m-a durut 2 zile gingia, de fapt. tot.laughing Treci prin ceva mai rau de cat o injectie si iti depasesti fricilelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NAT0):

Asa eram si eu pana sa ma operez de unghie incarnata pe viu, apoi luatul de sange nici macar nu il mai simt... Dar nici piciorul laughing