| BeautyTeacher a întrebat:

Mi-e somn de aseara de la revelion am dormit doar 3 ore si azi am o gramada de lucru si am o senzatie de oboseala ce sa fac sa treaca?

Răspuns Câştigător
| Spark a răspuns:

Hey te inteleg complet eu sunt treaz din data de 31 ora 7 dimineata si am ajuns acasa pe la... 9 si dupa am stst treaz si am dormit un pic asa cam jumate de ora bea si tu 2 linguritze de lamaie + dupa 10 minute da la lamaie o ceasca cu cafea fara zahar! Asta am facut si ma simt super okwinking

6 răspunsuri:
| tabusadrian a răspuns:

Ar trebui ori sa mai dormi oleaca ori sa iei ceva care sa te energizeze din cauza ca ori nai dormit destul ori in caz ca ai baut vreo ceva a ramas din efectwinking sper ca am fost de ajutor.

| Pyssaa a răspuns:

Pai fa un pic de gimnastica invioreaza-te
Fa un dus rece
Bea o bautura rece
Fii in forma happy

| Onutzyk a răspuns:

Bea cafea

| oanamik_2341 a răspuns:

Bea o cafea un ness!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea cafea si uite-te la televizor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dormi.