| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a stricat telefonul, nu se mai deschide... ce sa fac ca sa meraga, cand l-am scos de la incarcat s-a inchis si am apasat pe butonul rosu, am scos bateria si am reintrodus-o dar tot nu merge.Am nokia x3. P. s:cred ca este din cauza cazaturilor si a faptului ca, cu o zi inainte m-am udat si aveam telefonul in buzunar si s-a udat si el.happy

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce pretenții ai dacă a avut contact cu apa?
Mergi cu el la un service autorizat de telefonie mobilă pentru a vedea ce se mai poate face!
Pa, pa.