| picatel a întrebat:

Mi-sa tras teapa sa nu?
In luna Mai primisem o suma imensa de bani de ziua mea(bani cu care aveam de gand sa imi iau un x-box 360 si un controler de gamecube) insa parintii mei mi-au cerut banii spunand ca au nevoie si ca o sa imi dea inapoi banii.
Problema este ca eu astept din luna mai si tot spun ca o sa mai dureze o luna.
Eu nu cred ca mi-sa tras teapa.Dar vreau sfaturi de la voi.

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Asta sa iti fie invatare de minte, si mie mi-au mancat ai mei 2 salari, era vorba sa plec in Anglia, si bani aia aveam alte planuri cu ei. MI-au mancat 2 salari pe datori si alte alea.
Acum numai fac eu prostia asta, am muncit ca robu 2 luni, n-am dormit noaptile ca sa fac bani, si ca sa ii prapadeasca ei pe datoriile lor. Nici macar bunu simt nu au avut sa imi dea macar 1 milion din cei 14 care i-am dat laughing bani nu ii mai vezi, sa fi sanatoshappy invatare de minte sa iti fie.
Bani se tin la banca, nu in casawinking mai ales cand ai parinti care nu sunt de 'cuvant' xD