| Ana94 a întrebat:

Mi se pare mie sau persoanele mai timide de obicei sunt considerate fie ciudate, fie proaste, fie prea mândre ca să vorbească cu ceilalţi, în timp ce persoanele care au gura mai mare doar ca să îi impresioneze pe ceilalţi sunt respectate de toţi? Ce părere aveţi de chestia asta?

Răspuns Câştigător
| DeeaDlk a răspuns:

Eu sunt o persoana foarte timida si "restul" ma catalogheaza drept fitoasa,asta pentru ca persoanele timide tind sa se ascunda cat mai mult iar, atunci cand cineva incearca sa intre in vorba cu ele acestea se intimideaza si incep sa planga ori pleaca fara sa zica nimic. Asta datorita, in multe cazuri, Familiei!

2 răspunsuri:
| Diux96 a răspuns:

Eu sunt timida.dar nu sunt catalagota ca si o fata ciudata sau fitoasa...adica.destul de multe persoane se baga in seama cu mine.si sincer.nici eu nu inteleg de ce persoanele cu gura mare sunt respectate.probabil pentru ca se baga in seama si sunt cica''amuzante''

| EugeNNio a răspuns:

Eu cred ca persoanele timide sunt doar timide si atat, nu proaste ciudate sau alte chestii de genul asta happy