| Mascarici07 a întrebat:

Mi se pare mie sau traiul de astazi a facut ca majoritatea lumii sa intre mai usor in depresie? Stiu ca e un subiect delicat dar ca orice subiect delicat aceasta trebuie clarificat fiindca banuiesc ca sunt multi care tac si nu stiu ce sa faca...

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu vad multi prosti,redardati care jignesc foarte usor, virtual desigur ca real sunt umbre, si vad multi autisti in online, persoane care nu iti dau seama ce inseamna o gluma nici nu ai ce discuta cu ei, sunt depresivi? dar, ce au patit? de bine ce le banuiesc

| Mascarici07 explică (pentru RAY):

Mai spune, vreau sa imi prezint ideea ta complet.

| RAY a răspuns (pentru Mascarici07):

Ce vrei sa faci? sa prezinti ideea mea, prezinta ideea ta omule ca de asta ai creier

| Mascarici07 explică (pentru RAY):

Prezinti*

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Acum 12 ore | RAY a răspuns (pentru Shaniu):
Alt autist

acum 19 minute | RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):
Si tu esti autista?

acum 1 minut | RAY explică (pentru whatevernvm):
Ai dreptate, o tara de posti si indioti

Doar un retardat poate afirma asta, esti mai demn de respect decat un gandac
Răspuns la 9 Februarie 2019 3:06 pentru întrebarea:

Prea amuzant laughing)))

| RAY a răspuns (pentru supadeceapa):

Asta e scos din context =asa se numeste

| Mascarici07 explică:

Dar trebuie sa fie si un raspuns un pic mai calm privind cu aceasta situatie. Fiindca trebuie sa gasim un mod de a discuta in aceasta comunitate.