| edy_5846 a întrebat:

Mi se pare o categorie potrivita sa intreb adolescentii. Sper ca o sa fie raspunsuri ok, daca nu va place nu va uitati si gata. Ati recunoaste ca va masturbati? Asta raspundeti daca va masturbati si fara comentarii stupide
idul meu e edyeu8 happy

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Da, ma masturbez, recunosc.
Orice barbat ar trebui sa recunoasca chestia asta, orice persoana de sex masculin s-a masturbat macar odata in viata. Mi-e greu sa cred ca in fiecare moment al erectiei au avut o relatie sau o fata oarecare la dispozitia lor.
Poate li se pare rusinos sa recunoasca, dar minciuna nu-i o rusine?

| T30D0RA a răspuns:

Eu nu am ce recunoaste, nu ma masturbez, sincer. Aaa... si am 18 ani. happy