| anonim_4396 a întrebat:

Mia dat cineva un tup de ceara de par solida
si nu stiu cum se face cu ea
se da pe mana
si apoy pe par?
vreau sa spun ca e cam greu sa se implanteze pe mana
se topeste?
cum se face

Răspuns Câştigător
| AldanaBlue a răspuns:

Si eu folosesc- se pune in mana, da, si te dai fie pe parul uscat, fie pe parul umed. Iti dai pe suvite de par sau la varfuri - nu am auzit sa se poata incalzi.

2 răspunsuri:
| myckey a răspuns:

Incearca sa folosesti cat mai putina, altfel o lasi impresia ca ai un par gras, nespalat...pai in mana, pe degete apoi iti finisezi varfurilehappy
eu am o tunsoare mai rebela si cu ceara imi fac bretonul si tzepii la spatehappye foarte foarte buna si nu strika parul daca o folosesti des.sau ma rog, il strica mai greu decat celelalte prduse de aranjare a paruluihee hee

| SCUFY a răspuns:

Buna, si eu folosesc si e marfa``te umezesti pe par, iar pe urma aplici ceara, dar ai grija sa nu pui foarte multa intr-un singur loc, se intareste foarte repede si da un aspect naspa``bafta