| YourAngelღ a întrebat:

Mie imi place de un baiat dar el nu stie si cateodata imi da semne ca m-ar placea.
Cand se poarta urat cu alte fete, cu mine nu se poarta happy
Cel mai mult ma enerveaza ca se tine dupa o fata care nu il place.
Am avut ocazia sa dansez cu el pentru. ca am dat o petrecere a doua zi dupa ce am venit la scoala.
La acea petrecere, baietiis-au suparat pe niste fete si au zis ca eu si cu 2 fete suntem surorile lor si acel baiat a zis la fel.
Si ne-am jucat cu baloane si mai vroia sa se joace si prietena mea dar a zis:Eu ma joc doar cu sora mea.
Dar este prietena mea si nu s-a suparat si apoi mi-a zis dinainte ca sa dansez cu el si i-am zis ca la urmatoarea melodie si fix atunci a dansat cu fata aia si dupa ce a terminat i-am zis ca mi-a promis ca danseaza cu mine si apoi am dansat happy
El mi-a luat mainile si a zis sa mi le pun in jurul gatului sau si am dansat.
A fost foarte bine dar a dansat si cu alte fete.
Nu stiu daca ma place sau nu.
Imi este frica sa il intreb.
Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| BubbleWhitee a răspuns:

Baiatul are o simpatie fata de tine, iar faptul ca a dansat cu alte fete, nu e mare lucru.Baietii sunt mereu cu ochii pe mai multe fete, dar trebuie sa existe una fata de care se poarta mai diferit si mai special.Vezi daca esti tu aceea, comparand gesturile lui fata de tine si de celelalte fete.

| YourAngelღ explică (pentru BubbleWhitee):

Pai mereu daca se poarta urat cu alte fete, cu mine nu se poarta.
M-a luat si in brate iar prietenele mele vruiau si ele dar nu le-a lasat si pana la urma l-am luat in brate si le-am chemat pe cele 2 si le-a lasat pentru ca am zis eu sa le lase happy
Ne-am pus si frisca pe fata iar cand fata aceea i-a pus, el si-a dat-o jos dar eu cand i-am pus nu s-a suparat si mi-a pus si el mie :3
Plus ca fetei aceleia ii place doar ca o ia in brate si nu stiu ce >sad
Dar ea nu il place, stiu asta sigur.

| BubbleWhitee a răspuns (pentru YourAngelღ):

Atunci,stai pe langa el si asteapta un semn mai mare din partea lui.:*

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poate ca are sentimente pentru tine, poate ca te apreciaza.Dar tu spui ca se tine si dupa alta fata.Vezi ce simte pentru tine si pentru fata respectiva.