| costinvlad490 a întrebat:

Mie imi place sa merg cu gluga pe cap pe afară. Maica-mea spune ca râde lumea ca nu-i urât afară, dar cu gluga arăți mai mișto. Voi ce păreri aveți despre cei ce merg cu gluga pe afara?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde. unii arată bine alții nașpa sau dubios

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar o parere eronata.
Nici mie nu-mi plac oamenii care merg cu gluga pe cap sau panatalonii in vine. Imi displace ideea de smecher prost, care-si acopera capul, cand nu-i cazul (daca nu ploua sau ninge), doar ca sa se dea smecher.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru costinvlad490):

Si eu tot fata sunt si nu-mi place!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti da voie mamaica cu gluga? Da sa dai cu pumnul in fete iti da voie?

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns:

Arati la fel si cu gluga si fara, nu iti schimba fizionomia laughing

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru costinvlad490):

laughing Smecheria nu consta in faptul ca iti pui gluga pe cap laughing
Jesus Christ laughing ahahahahhaha

Răspuns utilizator avertizat