| Anonima975 a întrebat:

Mie nu îmi place informatica dar învăț oricum fiecare lecție pentru ca pot spune ca o înțeleg, dar chiar nu îmi place. Profesoara îmi pune câte o întrebare din lecția de zi în fiecare ora(mie și altor colegi aleatoriu aleși, dar în special mie), iar ora trecuta eu îmi învățasem lecția, dar nu am înțeles întrebarea ei, nu am înțeles la ce se refera și nu am putut sa ii răspund.Mi-a pus o data în catalog, iar tuturor când nu au știut răspunsul la întrebarea pusa de ea le-a trecut câte un punct negru pe o foaie făcută de ea.Deci nu în catalog, pe foaie. Nu înțeleg de ce mie mi-a trecut data în catalog și tuturor celorlalți le-a trecut pe foaia ei cate un punct negru. Îmi puteți spune?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca asa a considerat ea. de unde sa stim noi felul in care puncteaza si evalueaza ea?

| sierra1 a răspuns:

"de ce mie mi-a trecut data în catalog și tuturor celorlalți le-a trecut pe foaia eicate un punct"

dacă am cunoaște-o pe profa ta, am ști. De ce n-o intrebi pe ea, cu dipolomație, cum stă treaba? Totuși, eu zic că te-așteaptă o notă curând

| Katie1356 a răspuns:

Probabil tu i-ai mai oferit raspunsuri bune si voia sa iti dea nota si gen ultima intrebare a fost intrebarea de 10 si mna, a zis sa iti mai dea o sansa.

| Cormoranul a răspuns:

N-a vrut sa-ti dea o nota rea probabil. A pus acolo o data ca sa-si aminteasca sa te asculte din nou. Deci, sa fii pregatita pentru orele urmatoare ca sigur te intreaba iar. La mine de obicei la elevii buni se intampla chestia asta cu data in catalog, pentru ca aveau o zi mai proasta.