| BiancaGeorgya a întrebat:

Miley Cyrus are ca cea mai buna prietena pe Demi Lovato? Daca, oricum vreau adresa de messenger a lui Demi Lovato.

Răspuns Câştigător
| Vampii a răspuns:

Vere ai luat'o "pe ulei"cum s-ar zice... ce crezi ca demi are id? iti dau si raspunsul:"nu"pentru ca in primul rand nu are ea timp de mess si in al doilea rand u ti-ai face id daca ai fi vreo vedeta? sa iti ia toti "fanii innebuniti" id?[ca sa nu le zic altfel]vezi'ti de treba ta si nu mai cauta disperat id de vedete ca le cauti degeaba.si daca te deranjeaza adevaru asta e fratioare n-am ce'ti face pot primi si stupid ca nu'mi pasa

2 răspunsuri:
| Selena54 a răspuns:

Baaaaaaaaaaaaaaaah! Vrei id ei de mess? laughing Viseaza. straight face

Crezi ca vedetele astea disney dupa care is innebuniti toti copiii isi lasa id peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demitria_lovato@yahoo.com