| youannoyingme a întrebat:

Minorii au voie energizante?

Răspuns Câştigător
| alexandradlr a răspuns:

Ca să le cumperi poți dar nu e indicat sa le bei nici ca minor nici ca major. Au un impact foarte negativ la dinți și pot cauza un heart stroke nedorit.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In marea britanie e o lege care zice sub 25 nu au voie sa cumpere, dupa nu are nimic, cu bautura la fel de la 25 in sus le da voie. Se sperie guvernul sa nu cumpere de la 18 altfel da in cancer mai devreme de la atata bautura

| siriusblack98 a răspuns:

Din păcate da.

| Furnicuta000 a răspuns:

Ai voie dar sa nu exagerezi. Si daca simti ceva ciudat de la ele sa le opresti imediat

| 1997onur a răspuns:

Nu