| dydy1 a întrebat:

Minorii au voie sa faca rinoplastie sau operatii de genul. pura curiozitate din lipsa de ocupatie

Răspuns Câştigător
| MoonShadowxB a răspuns:

Nu in Romania. In strainatate ai voie sa faci o rinoplastie daca ai peste 16 ani. Doctorii considera ca atunci oasele sunt destul de dezvoltate. In tara nu se fac rinoplastii inainte de 18 ani.

2 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Didi sa fiu sucurt si la subiect
NU rolling on the floor)
trebuie sa fi major big grin happy bft :*

| pinkpanther_2771 a răspuns:

Doar cu acordul parintilor. ei trebuie sa semneze ceva acte. ca ar fi de acord ca tu sa.tzi faci operatia respectiva.