| Frutis a întrebat:

Motive pentru care ai renunta la prietenia cuiva!

Răspuns Câştigător
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

1.Daca ma loveste mereu.
2. Daca imi vorbeste urat.
3. Daca mi-a spus secretele.
4. Daca m-a tradat.
5. Daca m-a facut de ras intentionat.
6. Daca ma obliga sa fac ce vrea el/ea si eu sa nu pot face ce vreau.
7. Daca ma obliga sa nu fiu prietena si cu altcineva.
8. Daca ma intreaba de ce stau si cu alte persoane...
Cam atat.
Tine minte, inainte sa renunti la o persoana, gandeste-te ca poate ea iti vrea doar binele si nu a facut-o intentionat!
SAU
Inainte sa renunti la o persoana pentru altcineva, gadeste-te bine. Poate o sa te intorci din nou la ea!

5 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

1. mereu te pune pe locul doi
2. te baga in seama doar cand e pe interes
3. te vorbeste de multe ori pe la spate, iar in fata ta e nevinovat/a
4. e invidios/a pe tine si de multe ori incearca sa te puna intr-o lumina proasta

| zurick a răspuns:

1.Falsitatea lui.
2. Faptul că mă bârfește la alții, în loc să-mi spună în față dacă am greșit.
3. Minciuna.
Și atât.

| MiculAjutorConștincios a răspuns:

Dacă nu îmi e loial, mă trădează, nu suntem pe aceeași undă comportamentală.

| GottaBeYou a răspuns:

Minciuni repetate si neloialitate.

| Alleexutssa a răspuns:

Pai.
1. Falsitate
2. Daca ii spui ceva, toarna la altcineva
3. Bataia de joc (fata de mine)