| Dariii a întrebat:

Ms ca ma ascultati:*M-am despartit de iubitul meu pe care il iubesc si acum atat de mult.Cu o zi inainte sa ne despartim a zis ca ma iubeste si a doua zi a spus ca s-a indragostit de alta.Acum e cu ea si e nefericit... I-am spus ca il iubesc si pot sa il uit! El nu stiu.parca mai simte ceva pentru mine pentru ca toata ziua sta pe scari si ma priveste ( la scoala) pe mess vorbim si ma mai intreaba daca ii place de mine dar nu spune ce simte elhappy
Eu mai am o speranta in suflet si o sa il astept pentru ca ne iubeam cu adevarat
Treaba e ca prietenul lui cel mai bun s-a despartit de o prietena buna de-a mea din clasa cu mine si el vrea fete de a 8-a ( sunt in a 7-a) si i-a spus sa se desparta de mine
Nu stiu ce sa cred...Mai are rost sa sper la el sau nu?

Răspuns Câştigător
| nirvanacartof a răspuns:

Daca ai incredere in el, da.Pentru ca el daca te iubea cu adevarat nu ii mai trebuie fete de a 8-a.Se ve intoarce.
Mult noroc, MariaTPU.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu. E prea maleabil. E bine sa ai prieten, nu zic, dar sa nu uiti niciodata ca fiecare decizie trebuie sa o iei cu capul tau nu cu cel al prietenilor
Nu te merita, a renuntat la tine prea usor

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu mai spera la el. El a vrut sa se desparta de tine pentru alta.Deci el a decis, acum ca nu se simte bine cu acea fata, asta e. Uita'l.si tu nu ii mai da semne ca inca mai tii la el, pentru ca s'ar putea sa nu tina la tine asa cum tu crezi, si si'ar lua'o in cap. :*

| Matei10 a răspuns:

Doresti sa te iubesti cu adevarat la virsta asta laughing