| Morincet a întrebat:

Muzica pentru majorat? de la manele la populara si etc.Si mai ales daca mi ati putea spune o ordine(adica 2manele-populara-ceva mai retro ca exemplu)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fara manele, ca-ti fug musafirii.

| Morincet explică (pentru Violleta2022):

Mi as dori eu sa fie asalaughingLumea s-a schimbat.Nici mie nu mi plac manelele dar le pun pentru atmosfera si pentru ca le plac celorlalti.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Morincet):

Eu nu manele in arhiva mea de muzica si nici nu as punea asa ceva, vreodata. Musafirii mei vin la mine de placere, sa manance ce le pun pe masa, sa se bucure de invitatia si onoarea care le-am facut-o ca i-am inviatat, sa-mi respecte casa si sa asculte muzica mea, nu preferinta lor muzicala.
Maneaua este muzica tiganesca, pe care nu as recomanda-o nimanui cu atat mai mult ca ai tineret in casa si este de preferat orice, numai tiganisme nu.