| Anonimus2 a întrebat:

N-am ce face in timpul liber, imi puteti da niste sugestii?

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Un program perfect pentru a alunga plictiseala:
1. Te scoli târziu pe la 10, 11...
2. Mănânci... laughing
3. Mai intri pe pc.
4. Dacă te plictiseşti de moarte fă asta: Dă o petrecere!
5. Dacă eşti baiat chiamăţi prietenii pe la tine şi faceţi un joc.
6. Răspunde pe TPU.
7. Ieşi la un suc...
8. Asta o să-ţi placă: Intră pe mess şi trimite-i la prieten/ă un mesaj care să o/îl sperie laughing
9. Te uiţi la TV.
10. Chiamăţi prietenii şi fă următorul lucru: Ia un bol şi pe bucăţele mici de hârtie scrie numele unor persoane faimoase...care vrei tu. După ce le-ai scris lipeştele pe fruntea fiecărui prieten fără să-i spui cine e. După ce le-ai lipit pe fruntea tuturor, puneţi întrebări care să răspundă numai cu DA sau NU de genul: Sunt fata? (se referă la vedetă), Sunt un personaj real? (tot la vedetă se referă).
10. Trage un pui de somn! laughing
Uff.gata! De restul ocupă-te tu!

| smart22 a răspuns:

Pai ocupate cutimpul liber