| pinky_2290 a întrebat:

Ne-am hotarat sa ii facem o surpriza fostei diriginte si sa ii luam un cadou de ziua ei de nastere. Aveti vreo idee despre ce am putea sa-i scriem pe felicitare? Ceva frumos si emotionant, avand in vedere ca nu am fost chiar niste elevi model :d

1 răspuns:
| DiDi a răspuns:

Desi a trecut timpul, memoriile nu s-au pierdut. Amintirile ne-au ramas, dorul de dumneavoastra este tot mai profund, si prin aceasta felicitare, am dori sa va aratam respectul pe care il avem fata de dumneavoastra, sa va multumim pentru ca ne-ati fost alaturi in momente mai grele, sau mai usoare, si ne-ati sustinut la nevoie pe fiecare dintre noi!

Intotdeauna, a voastra clasa

X