| gladiatoru5000 a întrebat:

Neata, acum 2 zile mi-am schimbat bateria la telefon ca se inchidea la 35 la suta singur, aseara am avut 62 la suta si dimineata cand ma trezesc 0 la suta ...sa le zic sa imi dea alta?

1 răspuns:
| IonAlexandru3794 a răspuns:

Si eu am schimbat o baterie la un Samsung s3. Se inchidea de nebun la 40-50% Dar dupa ce am schimbat.o nici.o problema ma tinea o zi. Acum nu stiu ce sa zic ar trebui sa te duci la ei sa iti dea alta daca ai garantie.