| Bogdana a întrebat:

Neata.Am si eu o intrebare urgenta.Am incarcat electronic o cartela de Vodafone si mi s-a activat extraoptiunea lunara.La sfarsitul mesajului imi spune sa apelez *100# si sa activez TRIPLU minute cu 0 euro.Am apelat si nu gasesc.Am incercat si Vodafone pentru tine si servicii si extra-optiuni si nu am gasit.Stie cineva ce este de facut? Multumesc.

2 răspunsuri:
| deian7 a răspuns:

Suna la paul la nr. care apare la reclama.

| BlonduCristi a răspuns:

NU trebuia sa apelezi... IN acest caz tb sa te duci ca cel mai apropiat sediu si spune-le problema... fund big grin mi s-a itamplat si mie