| tyxuu69 a întrebat:

Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima.
E urat sa te bagi in seama chiar asa (:
Ce cred ca demonstreaza bagandu-se in seama acolo unde chiar nu trebuia sa intervina? Ziceti-mi voi ca eu nu mai inteleg oh go on happy

1 răspuns:
| adrryana a răspuns:

Asta e lipsa de respect ii lipsesc cei 7 ani de acasa persoanei respective, dar uneori o fac si intentionat pentru a te intrerupe sau pentru a atrage atentia uneori daca stie ca te enerveaza acest lucru continua chiar si dupa ce ii explici de cateva ori
PS si pe mine ma enerveaza asta la culme