| GuessWho a întrebat:

"Nimic nu poate fi creat fara iubire". Sunteti de acord? Astept opinii.

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu sunt de acord. Poti crea o multime de lucruri fara ca iubirea sau alt sentiment de felul acesta sa fie prezent. Iti poti dori extrem de mult sa creezi ceva distructiv si astfel vei reusi. As zice ca totul tine de vointa si ambitie, nu de sentimentul din spatele respectivei realizari.

| GuessWho explică (pentru thegatekeeper):

Chiar un raspuns foarte bun, multumesc. totusi inca astept pareri.

| thegatekeeper a răspuns (pentru GuessWho):

Cu placere.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ura se creează cu iubire?

| GuessWho explică (pentru Musique):

De fapt, ai putea spune ca din iubire se naste gelozia, din gelozie ura.happy, in final ura se naste din iubire. eu as fi vrut ceva mai dezvoltat la ipoteza care am dat-o eu, as avea nevoie de niste argumente adica, daca sustineti lucrul asta sau nu sunteti de acord.

| AtateaConditii a răspuns:

Eu am creeat note bunicele fara note.big grin

| AtateaConditii a răspuns:

Scuze,am creat note bune fara iubire.

| AtateaConditii a răspuns:

Scuze,am creat note bune fara iubire am vrut sa zichee hee

| adelina899 a răspuns:

Da si ura se creeaza din iubire. Iubirea iti da putere parerea mea sunt multe de zis dar...