| Mysteryossa a întrebat:

Niste msj de dragoste frumoase? funda love struck

Răspuns Câştigător
| Mysteryossa explică:

Nimic nu-i mai de preț ca dragostea ce-o am
Unde știam că este efemeră
Te cred,iubitul meu,un rege suveran
Etern, peste inima ce-ți este prizoniră
Mă rog sa ma iubești
Atât de multe simt
In vise imi traiești
Vorbindu-mi cu alint
Respir doar pentr tine
Ești pentru mine-un mag
Ai buze dulci si fine
Un,inger ești cu drag...
am incercat și eu sa te ajut cum pot; eventual inspira-te din ea,și vezi ce poți si tu să faci; am citit și intrebarea cealaltă și imi dau seama ca ai ceva probleme cu iubitul tau;(am citit-o și pe aia in care intrebi dacă faci sex...,dar nu mai comentez aici);
PS:versurile sunt scrise pe fugă,pentru că am zis să-ti raspund repede! sorry,dacă nu-s reușite, dar gestul contează, nu?

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Uite aici:
1.o iubire nu se pot uita asa usor cu cred alti
2.am prins un infractor pe nume "pupic" ti l trimit ca e mic si dulcik, e mort dupa buzele tale, daca nu il primesti moare. ce zici il primesti?
3.Uni oameni nu stiu ce e iubirea, dar cei care o stiu sa o pretuiasca cat vor trai!
4.as vrea sa fiu o floare in geamul tau sa infloresc iar cand soarele rasare, tie sa-ti zambesc
5.Mi-e dor
De ce a fost intre noi si ce nu a fost...
Ma gandeam ca vreodata sa putem sa revenim la ce a fost altadata
Sa fim impreuna cum ne-am dorii,dar acest lucru nu stiu daca se v-a intampla vreodata pentru ca tu i-ei totul ca pe o vrajeala
Imi pare foarte rau ca nu crezi in mine,nu crezi in noi
Iar timpul se scurge si inima imi plange, cand te vad. inima imi tresare, Pana cand oare?
6.te iubesc la nebunie si cand ati ating buzele ma indragostesc din nou...
7.Printre nori si printre stele,
Iti trimit gandurile mele,
Si pe cea mai mica stea,
Iti trimit GURITA mea...ai primit`o?

Mai multe aici:http://www.mesajedragoste.eu/
Pa,pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, am vazut că imi ceri prietenia, asta după ce mi-ai premiat și răspunsul! îmi pare rău dar versurile trimise de mine *au o problemă*; deja am postat acum 1 minut o *intrebare* in care explic totul și povestesc acolo ce om rău sunt eu; îmi pare rău,dar n-am vrut decât să fac o glumă; pe verticală, poezia(prima literă a fiecarui vers) are ca mesaj *nu te mai vreau*; mă ierți? te rog frumos!(deci nu merit *prietenia* ta); aștept răspuns, eventual scrie și tu niște versuri astfel incât pe verticală să iasă *porc*,*idiot* etc.;(și tot n-am fi chit!); iartă-mă!

| Mysteryossa explică (pentru anonim_4396):

Pe mine nu ma intereseaza ce scrie pe verticala.chiar mi-a placut ce ai scris si nu te astepta sa iti rasp cu niste versuri din care sa iasa pe verticala cuvinte urate pentru ca nu o voi face.chiar iti multumesc pentru ce ai scris happy