| AlexSiAtat2 a întrebat:

Niste pareri despre telefonul Lg T385? e bun de ceva? dau funda big grin

3 răspunsuri:
| printesuca1999 a răspuns:

E bunicel... acum depinde si la ce vrei s ail folosesti... adica depinde ca aplicatii vrei sa descarci pe el sau pentru ce il vei folosi.happy

| AlexSiAtat2 explică (pentru printesuca1999):

Se pot viziona filme pe el?

| facepalmlol a răspuns:

Mno'...acuma toate telefoanele sunt bune la ceva, adica mai la toate, dar acum depinde de ceea ce vrei tu.Nu le am eu cu tehnologia asta moderna, ultraavansata si toate cele, dar excelent ar fi sa-l intrebi pe cel de la un magazin de telefoane.