| Alex0194 a întrebat:

Niste prieteni foarte buni si-au propus sa isi demonstreze si tot odata exerseze talentul actoricesc. M-au rugat sa ii ajut cu siteul, stiu nu e mare lucru cu site-ul fiinda este destul de simplu facut dar mai importante sunt filmele lor pana la urma. As dori sa va dati cu parerea si sa lasati comentarii pe site si sa urmariti filmele, sa lasati critici constructive si parerile voastre va rog mult :D.
Momentan sunt doar 2 filmulete dar sper sa mai faca cat de curand si altele. Primul se numeste "ce noroc..." si este din 2 parti deoarece este ceva mai lung si al doilea "unde te uiti" un video scurt dar foarte comic si cu esenta :D.
Ii puteti urmari pe site-ul

http://gcmovies.webs.com/

sau chanelul de youtube

http://www.youtube.com/user/GCfilmstudio

Va astept cu pareri, sugestii, propuneri si critici. Multumesc mult si sper sa va placa :D.

Deci ce parere aveti de ei pana acum?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Hm. cel cu unde te uiti. e chiar simpatik. dar cel cu ce noroc.nu prea ma amuzat.adica radea fals.se puteau folosi niste programe si sa puna ceva funny pe deasupra, al 2 lea nu imi place.Nu stiu.ar trebui sa fi pus si ei o suma mai realista.cu 200. 000 ron. abia poti sa iti iei o dacie din magazin. apoi ce mai zicea el de bolidlaughinglaughing