| biancamaria1998 a întrebat:

Niște remedii pentru durerile din timpul menstruației? Este prima zi din luna asta și ma doare foarte tare burta, imi vine sa plang din ce in ce mai tare și efectiv sa urlu.Cea mai oribila stare o am, nu am chef de nimic.Am mâncat putin și mi-am făcut și un ceai și m-am pus in pat fiindcă nici in picioare nu pot sta ca simt ca leșin.Va rog sa-mi spuneti ce sa fac sau ce pastile sa iau pentru a-mi trece durerea ca simt ca înnebunesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia doua paracetamoale, sau pune o compresa cu otet, pe burtica (pelvis).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e așa rău, analgezice. Algocalmin, Nurofen... sad

| Rovana17 a răspuns:

No-spa eu luam, însă poți lua și fasconal