|

Niste statusuri pentru prietenii falsisad. Va rog:O3 funda;*

5 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu .Caci astfel nu am niciun viitor...
si imi e greu.

I need you here with me. Cause music makes me free

Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe jarwinkingO ard in mod bizar ca bomba in buzunarwinking Cu stilul meu murdar

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el nimeni nu-i la fel

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost

totul trece ... asa se spune .dar nimic nu trece fara sa lase urme

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking

niciodata nu e prea tarziu ! t0ate trebuie sa leincerci, incearca-le pe viu ! cand toti prefacutii se prefac ca stiu . ridica doar degetu mijlociu?!

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist.

Zambeshte chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Senzatia e unicaa,doza de risc e mica.Viciul meu implicaa doar placere si dependenta psihica

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

Si realizez ca pot[Sa uit tot]Ca si cum n-ar fi existat deloc… Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu in drum.poate am pierdut ce aveam…ptr altcva mai bun

Nu inghit in sec .Inghit in demisec .Urmatoarea lege o astept direct . Ma exprim sa intelegi mesajul . Eu nu-s mata sa-mi cenzurez...2006 - 6937 + Vezi răspunsul întreg

4 răspunsuri:
| a răspuns:

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu. Caci astfel nu am niciun viitor...
si imi e greu.

I need you here with me. Cause music makes me free

Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe jarwinkingO ard in mod bizar ca bomba in buzunarwinking Cu stilul meu murdar

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el nimeni nu-i la fel

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost

totul trece... asa se spune.dar nimic nu trece fara sa lase urme

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking

niciodata nu e prea tarziu! toate trebuie sa leincerci, incearca-le pe viu! cand toti prefacutii se prefac ca stiu. ridica doar degetu mijlociu?!

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Senzatia e unicaa, doza de risc e mica.Viciul meu implicaa doar placere si dependenta psihica

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Si realizez ca pot[Sa uit tot]Ca si cum n-ar fi existat deloc… Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu in drum. poate am pierdut ce aveam…pentru altceva mai bun

Nu inghit in sec.Inghit in demisec. Urmatoarea lege o astept direct. Ma exprim sa intelegi mesajul. Eu nu-s mata sa-mi cenzurez...2006 - 2104 + Vezi răspunsul întreg

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Prietenii falsi sa-mi dea buzz.Astazi fac prezenta.
Am invatat ca dureaza ani sa castigi increderea si doar in cateva clipe poti sa o pierzi.

| a răspuns:

.Niciodata Plina De Mine…Intotdeauna Satula De Voi!
2.Stiti ce urasc eu cel mai mult in viata asta, prostia si stiti dc… pentru ca se raspandeste.
3. In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!
4. omplimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt.iar daca nu-ti convine nu ma plang.
5. Un cerc de prieteni nu il faci cu compasul.
6. Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singura!
7. As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele.
8. ←♥→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥→
9. ←♥→Nu’s fitoasa… prea putin imi pasa… uita’te la tine si apoi vorbeste de mine! Ati uitat: AM TUPEU… Ramane-ti in spate CA IN Fata SUNT EU!←♥→
10. Prietenii falsi sa de BUZZ! astazi fac prezenta
11.Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.
12. Nimic, niciodata, nu va inlocui pe camaradul pierdut. Caci nu pot fi creati vechi camarazi.
13. Nu are nicio noima sa cersesti prietenia.
14. Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi.
15.E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el.
16. Vor exista mereu oamenic are te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara.
17. Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.
18. Un bun si sigur prieten e constiinta ta: n-o ucide, ci las-o sa moara odata cu tine.
19. Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.
20. Drumul catre casa unui prieten nu e niciodata lung.
Lumea asta te distruge,Te induce...2005 - 2144 + Vezi răspunsul întreg

| a răspuns:

1.Niciodata Plina De Mine…Intotdeauna Satula De Voi!
2.Stiti ce urasc eu cel mai mult in viata asta, prostia si stiti dc… pentru ca se raspandeste.
3. In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!
4. complimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt.iar daca nu-ti convine nu ma plang.
5. Un cerc de prieteni nu il faci cu compasul.
6. Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singura!
7. As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele.
8. ←♥→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥→
9. ←♥→Nu’s fitoasa… prea putin imi pasa… uita’te la tine si apoi vorbeste de mine! Ati uitat: AM TUPEU… Ramane-ti in spate CA IN Fata SUNT EU!←♥→
10. Prietenii falsi sa de BUZZ! astazi fac prezenta
11.Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.
12. Nimic, niciodata, nu va inlocui pe camaradul pierdut. Caci nu pot fi creati vechi camarazi.
13. Nu are nicio noima sa cersesti prietenia.
14. Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi.
15.E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el.
16. Vor exista mereu oamenic are te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara.
17. Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.
18. Un bun si sigur prieten e constiinta ta: n-o ucide, ci las-o sa moara odata cu tine.
19. Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.
20. Drumul catre casa unui prieten nu e niciodata lung.