| sweet11 a întrebat:

Niste statusuri "poezii" pentru cea mai buna prietena imi zice careva?batting eyelashes fundita

5 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Uite am o idee,. scrie-i pe mess:

Am sa-ti spun ceva important.numai te rog nu te supara
Si el o sa spue spune:
-Nustiu cum sa-ti spun nu vreau sa suferi sad
Atunci el o sa se sperie o sa creada ca s-a intamplat ceva rau.
Si tu o sa-i spui: Da precizi nu te superi?
Te iubesc! :-p laughing.
Succes! fundita plizz.
Aceasta farsa i-am facut-o si eu prietenului meu si s-a speriat de la inceput laughing))).
E compusa de mine. sper sa mearga si la tine ca la mine! sau chiar mai bine! succes!
pa pa wave kiss

| Sweet111 a răspuns:

Oi scuze am incurcat linkul. laughing)

| crisss_1778 a răspuns:

Am sute de prietene da` ea face cat o mie • Da` ea nu mi`e prietena ci sora pe vecie love struck •. ea nu te mintee. Arata love struck Ce simteesmug

| crisss_1778 a răspuns:

Cu tine am râs, cu tine am plâns, cu tine am impărţit tot ceea ce aveam mai bun, pentru că Tu ai meritat! Am fost colege, prietene si totodată surori!love strucklove strucklove struck

| crisss_1778 a răspuns:

Totusi ne place nebunia fabricata in Romania! cand am prietenele langa mine nu mai am nev0ie d` nimeni, ele m` fac s` zambesc nu s` sufar, ele`s cele mai dulci pers0ane din viata mea love strucklove struck