| SuNaM a întrebat:

Noi trebuie sa facem in clasa Secret Santa,si mi-a picat un coleg cu care mai vorbesc eu din cand in cand, dar nu prea il cunosc foarte bine.Stiu decat ca ii place ocultismul,este introveritit, fan Parazitii si nu stiu ce as putea sa ii iau.Idei?

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Un album Paraziții poți să îi iei și o carte despre ocultism sau ceva de genul.
Și noi trebuia să facem asta dar văd că după ce vorbim una vorbele se pierd în neant.