| GokuUltraInstinct a întrebat:

Nu am dormit de 2 zile și tot nu îmi este somn, mă simt foarte energic și nu știu de ce..., Nu știu ce să mai fac

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ai baut prea multe energizante?
Ia incearca intr-o zi sa depui foarte mult efort. laughing Daca tot ai o energie, consum-o. Daca nu, du-te si fa curent electric din ea. rolling on the floor

| 1231242 a răspuns:

Ai incercat sa dormi?!

| manumescbosssdeboss a răspuns:

Iei niste somnifere.

| manumescbosssdeboss a răspuns:

Iei somnifere

| Lupu_Mihnea_1996 a răspuns:

Poti merge intr.un magazin de naturiste sau drogherie si poti cere melatonina( este hormonul somnului), sunt niste pastile naturale din plante