| Necunoscutu92 a întrebat:

Nu am multi prieteni, ce sa fac sa am mai multi?

5 răspunsuri:
| Mohican a răspuns:

Salut,

In primul rand trebuie sa fii tu, nu ai de ce sa te schimbi pentru altii. Depinde de tine cat de social esti cu cei din jurul tau, trebuie sa ai grija multa ca ceilalti sa nu te trateze sub nivelul lor, cauta pe cineva care este in egal cu tine.

Bafta!

| Ineys a răspuns:

Dai si tu cerere pe Facebook la necunoscuti.

| Donsavas a răspuns:

Nu,nu e in regula sa minti ca ai iubita sau sa te dai drept ce nu esti. Asta indica o tulburare de personalitate. Faptul că nu stii sa ti nemti relațiile sau sa ti le întemeiezi este o altă problemă. Astea se discuta la psiholog. Poti merge la privat sau poti consulta psihologul scolii tale!

| Andreeush a răspuns:

Să fii mai sociabil, să cunoști mai multă lume.

| CosminCD a răspuns:

Nu trebuie să faci ceva. Fii sociabil, corect, bun, săritor, de încredere și vei atrage după tine oameni care merită să-i ai ca prieteni.